1995 yılında kurulmuş olan Tek Elektroteknik Metal San. Ve Tic. Ltd. gücüne güç katarak gelişimini sürdürmektedir. Üretim sürecine gümüş kontak imalatıyla başlamış olan Tek Elektroteknik Metal San. Ve Tic. Ltd. bugün büyük ve kararlı adımları sayesinde 200.000.000 adetlik bir kapasiteye ulaşmıştır. 2005 yılında yaptığı büyük bir atakla kendi binasını inşa eden Tek Elektroteknik Metal San. Ve Tic. Ltd. kaynaklı gümüş kontak hattını da üretimine dâhil etmiştir. Bu sayede yıllık ortalama 100.000.000 adetlik kaynaklı kontak imalatını da bünyesine dâhil etmiştir. İkinci büyük atağı ise dünya devleriyle aynı sahnede var olmasını sağlayacak olan ISO 9001:2000 belgesine sahip olmak oldu. Dünyada ve Türkiye’de elektrik elektronik sektöründeki gelişmelerin yakın takipçisidir. Yüzü geleceğe dönük yatırımlarıyla büyümeye ve geliştirmeye devam etmektedir. .

 

MİSYONUMUZ

Tek Elektroteknik Metal San. Ve Tic. Ltd. sektörün her türlü ihtiyacına titizlikle yaklaşarak, “KALİTEYİ” öncü erdemi sayar. Üretim hattından personel eğitim süreçlerine kadar güncel ve modern süreçlerden faydalanır ve dünyayı takip etmek için özellikle bir çaba gösterir. Yenilik ve kusursuz hizmet sunulan vaatlerin en değerlileridir.

 

VİZYONUMUZ  

Kendi sektöründe dünyada referans gösterilen firmalar arasında yer almak. Yenilik, güncellik ve ileri teknolojiyle, müşterilerine sürekli ve bütünleşik bir hizmet vermek başlıca hedefidir. Sektörde değerler yaratmak ve fikirlere öncülük yapmak geleceğe dair hedefler içerisindedir.

 

BİZİ ÖZEL KILANLAR NELERDİR ?

* Kalite

* Güven

* Tecrübe

* Verimlilik

* Hız

* Özgün ve farklı hizmet anlayışı

* Teknik destek ve danışmanlık

* Sektörde bilinirlik

* Yenilikçilik

Menü

This will close in 10 seconds